Aktuālie notikumi

Mai
3
Tre
ZKP sēde par lašu nozvejas limitu apmaiņu un mencu zvejas regulējuma maiņu
Mai 3 @ 9:00 am – 12:00 pm

No LLF piedalīsies Gunta Abaja.

Mai
9
Otr
Tikšanās ar LLKP padomes locekļiem
Mai 9 – Mai 16 pilnas dienas

Gatavojoties 3. Latvijas Lauku kopienu parlamentam (LLKP) no 9. līdz 16. maijam notiek tikšanās ar LLKP padomes locekļiem un LLKP padomē esošo organizāciju/institūciju pārstāvjiem: S. Sproģi un I. Peipiņu no Latvijas Pašvaldību savienības, A. Tūnu no LV100 biroja, K. Zonbergu no Latvijas Pilsoniskās alianses, A. Hauku no Latvijas Zemnieku federācijas, I. Vaivari un S. Rubeni no Latvijas Platformas attīstības sadarbībai, A. Bērziņu no Valmieras novada fonda, I. Belousu no Asociācijas Izglītība Ilgtspējīgai attīstībai, A. Karlsoni no Zemkopības ministrijas un A. Vītolu.

Tikšanos mērķis ir pārrunāt pasākuma norisi, saturisko kontekstu, identificēt iesaistītās personas, kā arī nodefinēt padomes locekļu iesaisti.

LLKP padomes sastāvs pieejams te: http://www.laukuforums.lv/parlamenta-padome.html

Mai
10
Tre
ES fondu UK sēde
Mai 10 – Mai 11 pilnas dienas

Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014.–2020.gada plānošanas perioda Uzraudzības komitejas sēde. LLF pārstāv padomes locekle A. Lukjanceva un Ā. Ādlers.

UK sēde tiks pārraidīta tiešraidē. Tā tiks rādīta Finanšu ministrijas mājas lapā (jaunumu sadaļā un galerija/video sadaļā).

Mai
17
Tre
Forum Synergies demokrātijas tikšanās Grieķijā
Mai 17 – Mai 20 pilnas dienas
Forum Synergies demokrātijas tikšanās Grieķijā

LLF piedalīsies Forum Synergies Eiropas Lauku ilgtspējas tikšanās Karditsa pilsētā, Grieķijā. Trīs dienu tikšanās pulcēsies cilvēki, kuru darbības pamatā ir ilgtspējīga lauku attīstība, izceļot vietēja līmeņa attīstības iniciatīvas ar lielu iedzīvotāju līdzdalību. Tiks prezentētas arī Latvijas iniciatīvas.

Vairāk informācijas te: http://www.forum-synergies.eu/article1.html

Mai
27
Ses
Atvērtās dienas laukos
Mai 27 – Mai 28 pilnas dienas
Atvērtās dienas laukos

LLF aicina piedalīties “Lauku ceļotāja”  akcijā “Atvērtās dienas laukos”, kas notiks 2017. gada 27. – 28. maijā.
Šogad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.
Akcijas mērķis ir popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus 2 dienas doties prom no pilsētas, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.
http://www.celotajs.lv/lv/conf/170527-ADL

Mai
30
Otr
Seminārs “Par LEADER pieejas pasākumu īstenošanu”
Mai 30 @ 10:00 am – 12:30 pm

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Tālākizglītības nodaļas rīkotais informatīvais seminārs “Par LEADER pieejas pasākumu īstenošanu”

Apakštēma: Ministru kabineta noteikumi “Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība vietējām rīcības grupām starpteritoriālai un starpvalstu sadarbībai”, veidlapu aizpildīšana.

Vietējās rīcības grupas

Vairāk informāciju par VRG un kontaktus saziņai meklē ŠEIT.


Vietējo iniciatīvu karte.

Atlasi objektus pēc kategorijām un izzini vairāk ŠEIT.