Aktuālie notikumi

Okt
17
Cet
Seminārs par līdzlemtu budžetēšanu
Okt 17 @ 2:30 pm – 4:30 pm

LLF izpilddirektore piedalījās seminārā par līdzlemtu budžetēšanu. Vairāk informācijas te: http://providus.lv/article/aicinam-pasvaldibu-parstavjus-pieteikties-seminaram-sabiedribas-lidzlemta-budzetesana-eiropas-pilsetas-rigas-tartu-un-gdanskas-pilsetu-piemeru-izvertejums

Okt
18
Pie
4. Lietuvas Lauku parlaments
Okt 18 @ 9:00 am – 4:00 pm

LLF izpilddirektore, sniedzot prezentāciju par aktuālo Latvijā, piedalījās 4. Lietuvas Lauku parlametnā. Vairāk informācijas te: https://weareprepare.blogspot.com/2019/10/4th-lithuanian-rural-parliament.html

Okt
21
Pir
Tiešsaistes tikšanās ar LLF biedriem | biedru aktualitātes
Okt 21 @ 11:00 am – 12:30 pm

Tikšanās pārrunātas LLF biedru aktualitātes un norises viņu organizācijās – finansējums un plānotās projektu kārtas, īstenotie sadarbības un starptautiskie projekti, dalība dažādās starptautiskās aktivitātēs, norises saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu.

_____

Tiešsaistes sarunas finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par sarunu saturu atbild biedrība „Latvijas Lauku forums”.

Tikšanās ar VARAM par reģionālās politikas pamatnostādnēm
Okt 21 @ 1:00 pm – 2:30 pm

LLF izpilddirektore kopā ar citu NVO pārstāvjiem tikās ar VARAM, lai pārrunātu sabiedrības līdzdalības un NVO aspektus Reģionālās politikas pamatnostādnēs no 2020. gada.

Diskusija par LLF izpētes rezultātiem ar politikas veidotājiem
Okt 21 @ 3:00 pm – 5:00 pm

LLF organizēja diskusiju ar Kultūras ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Labklājības ministrijas, Valsts kancelejas, Providus, Latvijas pilsoniskās alianses un Kurzemes NVO centra pārstāvju dalību par veikto pētījumu par NVO un iedzīvotāju atbalstošo vidi Latvijā.

Okt
24
Cet
LLF padomes sēde
Okt 24 @ 8:30 am – 10:00 am

Vietējās rīcības grupas

Vairāk informāciju par VRG un kontaktus saziņai meklē ŠEIT.