Aktuālie notikumi

Jūn
20
Tre
Saskaņošanas sēde par KLP pēc 2020. gada
Jūn 20 @ 10:00 am – 12:00 pm

LLF piedalās Zemkopības ministrijas organizētajā saskaņošanas sēdē par Kopējo lauksaimniecības politiku pēc 2020. gada.

Jūn
21
Cet
Seminārs “Ielīgošana Sēlijas Salu viesmīlībā”
Jūn 21 @ 10:00 am – 2:30 pm

Seminārs „Ielīgošana Sēlijas Salu viesmīlībā” norisināsies 22. jūnijā, piektdienā, Elkšņu kultūras namā, Viesītes novadā no plkst. 10.00 līdz 14.30. 

Dienas pirmajā daļā paneļa sesijā ar pašvaldību pārstāvjiem no Sēlijas Salu teritorijas tiks diskutēts par tūrisma attīstības stratēģijām, plānotajām aktualitātēm, sinerģiju starp novadu un kopienu rīcību, kā arī par sadarbības veicināšanu starp dažādām iesaistītajām pusēm veiksmīgāka piedāvājuma nodrošināšanai. 
Semināra otrajā daļā notiks interaktīva un praktiskiem piemēriem bagāta darba sesija kopā ar tūrisma nozares eksperti un sociālpsiholoģisko treniņu vadītāju Dzintru Līci par to, kā vissekmīgāk veidot attiecības starp pakalpojumu sniedzējiem un klientiem/tūristiem; kā saglabāt noturību ikdienas darbībā, kas ļauj nezaudēt enerģiju un palīdz saglabāt prieku darbā ar cilvēkiem; kā būt atvērtam pārmaiņām.
Vairāk par semināru: https://www.facebook.com/events/202742990227565/

Jūn
25
Pir
Balkānu lauku parlaments
Jūn 25 – Jūn 29 pilnas dienas

Latvijas Lauku forums ir “Eiropas Lauku partnerības” PREPARE padomē, kā arī partneris projektā par lauku attīstību ALTER, kura ietvaros no 2018. gada 26. līdz 29. jūnijam Serbijā tiek organizēts 1. Balkānu Lauku parlaments, pulcējot pārstāvjus no vairāk kā 10 valstīm.

LLF parlamentā sniegs ziņojumu un vadīs darba grupu.

Jūn
28
Cet
LLF biedru VRG tiešsaistes tikšanās
Jūn 28 @ 11:00 am – 12:00 pm

– saruna par novertēšanu kopā ar AREI pārstāvi Armandu Pužuli.

Meistarklase: “Kā efektīvi izmantot Facebook?”
Jūn 28 @ 3:00 pm – 5:00 pm

LLF projektu koordinatore piedalījās biedrības „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS” organizētajā meistarklasē “Kā efektīvi izmantot Facebook?” Šajā meistarklasē bija iespēja uzklausīt Roberta Bjarnasona (Róbert Viðar Bjarnason), Citizens Foundation vadītāja no Islandes, stāstu par to kā izmantot Facebook piedāvātās iespējas tā, lai tas palīdzētu attīstīt biedrību kapacitāti? Kā izmantot Facebook reklāmu neeksistējoša vai mazbudžeta apstākļos? Kā sazināties ar cilvēkiem ārpus „sava burbuļa”? 

Jūn
29
Pie
Seminārs “Tūrisma piedāvājumi Sēlijas Salās”
Jūn 29 @ 10:00 am – 2:30 pm

Seminārs „Tūrisma piedāvājumi Sēlijas Salās” norisināsies 29. Jūnijā, piektdienā, Biržu tautas namā, Salas novadā no plkst. 10.00 līdz 14.30. 
Par jaunākajām tūrisma attīstības tendencēm Latvijā, iespējām tās efektīvi izmantot un praktiskus padomus par sevis pozicionēšanu un komunikāciju piedāvājuma pilnveidē ziņos Latvijas Investīciju attīstības aģentūras tūrisma departamenta vadītāja Inese Šīrava un Latvijas Lauku tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” direktore Asnāte Ziemele.
Semināra otrajā daļā trīs paralēlās darba sesijās eksperti un Sēlijas Salu tūrisma produktu piedāvātāji diskutēs par veiksmes stāstiem un labajām praksēm, kas pārņemamas citviet, kā arī iziaicnājumiem un iespējamiem to risinājumiem.

Vietējās rīcības grupas

Vairāk informāciju par VRG un kontaktus saziņai meklē ŠEIT.


Vietējo iniciatīvu karte.

Atlasi objektus pēc kategorijām un izzini vairāk ŠEIT.