Biedrības “Lauku partnerība “Lielupe”” Dižprojekts 2019 ir “Baseina kompleksa izveide Berķenes muižā”

PROJEKTA NOSAUKUMS: “Baseina kompleksa izveide Berķenes muižā”

ĪSTENOTĀJS: SIA “Berķenes muiža”

VIETA:  Berķenes muiža, Ziedkalne, Vilces pagasts, Jelgavas novads

PROJEKTA FINANSĒJUMS: kopējās izmaksas: 50 000 EUR, ELFLA publiskais finansējums: 35 000 EUR  

PROJEKTA MĒRĶIS: Vēsturiskajā Berķenes muižas kungu nama pagrabstāvā izveidot baseina kompleksu, lai attīstītu un paplašinātu integrētus kultūras un rekreatīvā tūrisma pakalpojumus, vienlaikus veicinot lauku ekonomiskās un kultūrvēsturiskās vides saglabāšanu un ilgtspējīgu izmantošanu. 

PROJEKTA AKTIVITĀTES UN REZULTĀTI: Projektā izbūvēts un aprīkots baseina komplekss (105 kv/m) ar atpūtas telpu un baseinu 3x6m, kurā ierīkota pretstraume, zemūdens pēdu un muguras masāžas, ūdens kaskāde un sanitārais mezgls.

Šis projekts papildina iepriekš īstenotu LEADER projektu, kurā tika  izbūvēts un aprīkots pirts komplekss (103 kv/m) ar turku/tvaika pirti, saunu (ar tvaika padevi), kāju kontrastvannu, dušu, ģērbtuvēm, wc un palīgtelpām. Līdz arto, tagad pieejams komplekss pirts un spa pakalpojums.

Biedrība Lauku partnerība “Lielupe” no sirds lepojas ar SIA “Berķenes muiža” īstenoto projektu, jo šāda veida rekreatīvā tūrisma piedāvājums, Jelgavas novada iedzīvotājiem un viesiem, līdz šim nav bijis pieejams. Informācija par projektu Lauku partnerības “Lielupe” mājas lapā  https://www.partneribalielupe.lv/index.php/leader-projekti/realizetie-uznemejdarbibas-attistibas-projekti/350-baseina-kompleksa-izveide-berkenes-muiza Informācija par jauno pakalpojumu Berķenes muižā http://www.berkenesmuiza.lv

[apraksts PDF formāta] [uzzini par citiem Dižprojektiem 2019]

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS