Biedrības “Alūksnes lauku partnerība” Dižprojekts 2019 ir “Šūšanas darbnīcas pilnveidošana Alūksnes novadā”

PROJEKTA NOSAUKUMS: “Šūšanas darbnīcas pilnveidošana Alūksnes novadā”

ĪSTENOTĀJS: SIA “LINDEN”

VIETA: Alūksne, Alūksnes novads

PROJEKTA FINANSĒJUMS: kopējās izmaksas: 45177.19 EUR, ELFLA publiskais finansējums: 31624.03 EUR  

PROJEKTA MĒRĶIS: Attīstīt un pilnveidot SIA ”LINDEN” izveidoto šūšanas darbnīcu Alūksnē, un stiprināt uzņēmuma konkurētspēju Latvijas tirgū un uzsākt eksportu.

PROJEKTA AKTIVITĀTES UN REZULTĀTI: Projekta ietvaros SIA “LINDEN” attīstīja, 2018.gadā LEADER projekta ietvaros izveidoto, šūšanas darbnīcu Alūksnē, iepērkot attīstībai nepieciešamās rūpnieciskās šūšanas iekārtas un aprīkojumu. Šūšanas darbnīca ir izveidota ar mērķi ražot sieviešu apģērbu. Šobrīd tiek ražots apģērbs zīmolam BRANCHESS un to var iegādāties BRANCHESS veikalos un internetveikalā. Šī ir jauna nozare Alūksnes novadā. Uzņēmums ir apņēmies radīt 30 jaunas darba vietas.

Uzņēmums attīstās ļoti dinamiski un strauji, šobrīd jau nodarbinot 18 darbiniekus. Uzņēmumu vada jauna un enerģiska komanda, kas seko līdzi pieprasījumam un meklē jaunas ražošanas iespējas. Ir noslēgti pirmie eksporta sadarbības līgumi. Uzņēmumā nozīmīgs darbs tiek ieguldīts darbinieku piesaistei, ieraugot jaunus un perspektīvus vietējos darbiniekus, kuri apguvuši vai vēlas apgūt šūšanas, modelēšanas un dizainera profesiju. Tiek plānota aksesuāru, piemēram, auduma somu ražošana, kā arī rūpnieciskā izšūšana un audumu apdrukāšana.

SIA “LINDEN” vēlas kļūt par stabilu, konkurētspējīgu un atpazīstamu apģērbu un aksesuāru ražošanas uzņēmumu, ne tikai Alūksnes novadā un Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs.

[apraksts PDF formāta] [uzzini par citiem Dižprojektiem 2019]

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS