Biedrības “Ludzas rajona partnerība” Dižprojekts 2019 ir “Lauku tūrismam izmantojama atpūtas kompleksa pārbūve, uzņēmuma esošā tūrisma pakalpojumu uzlabošanai”

PROJEKTA NOSAUKUMS: Lauku tūrismam izmantojama atpūtas kompleksa pārbūve, uzņēmuma esošā tūrisma pakalpojumu uzlabošanai

ĪSTENOTĀJS: SIA „Zenit”

VIETA: Atpūtas komplekss „Dzerkaļi”, Dzerkaļi, Cirmas pagasts, Ludzas novads

PROJEKTA FINANSĒJUMS: kopējās izmaksas 100000 EUR, ELFLA publiskais finansējums 70000 EUR  

PROJEKTA MĒRĶIS: Veikt ieguldījumus 4 brīvdienu mājiņu pārbūvē, tādējādi sekmējot uzņēmuma daudznozaru darbības attīstību un konkurētspējas veicināšanu, kā arī vietējās teritorijas sociālekonomisko attīstību.

PROJEKTA AKTIVITĀTES UN REZULTĀTI: Aktivitātes: 4 brīvdienu mājiņu pārbūve. Rezultatīvie rādītāji: radītas jaunas 2 darba vietas. Tīrs gaiss, klusums, smilšaina pludmale Cirmas ezera krastā, romantiskie saulrieti un rosinoši saullēkti. Komfortabli dzīves apstākļi jaunajās mājiņās ļaus ienirt miera atmosfērā un atpūsties no pilsētas burzmas. Pateicoties realizētajam projektam, klientu ir vairāk un pakalpojums ir kvalitatīvāks. Uzņēmuma darbība ir veiksmīgs ieguldījums Ludzas novada teritorijas sociālekonomiskajā attīstībā.

Atpūtas komplekss “Dzerkaļi” ir ideāla vieta ģimenēm, bērniem, aktīvai atpūtai, korporatīvajiem pasākumiem, sporta sacensībām. Dažādiem pasākumiem un svētkiem tiek piedāvāta banketu zāli ar ietilpību līdz 120 cilvēkiem, no kuras paveras skats uz ezeru. Brīvo laiku  var dažādot ar sporta izklaidēm: zvejošana, teniss, ūdens motocikli, laivas un katamarāni. Klientu rīcībā ir  mājīgas lapenes, kas aprīkotas ar grilu, ērtiem galdiem, soliņiem, mazajiem viesiem – rotaļu laukums. Laipni lūdzam atpūtas kompleksā “Dzerkaļi”! Piedāvātie pakalpojumi:  Kotedžas  īre, banketu zāles noma līdz 120 personām, ūdensmotociklu noma, katamarānu noma, laivu noma, tenisa korta īre, telšu un treileru vietas, pirts. Vairāk informācijas un foto: https://www.facebook.com/dzerkali, www.dzerkali.lv

[apraksts PDF formāta] [uzzini par citiem Dižprojektiem 2019]

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS