Biedrības “SATEKA” Dižprojekts 2019 ir “Iekārtu un instrumentu iegāde SIA “RWW” konkurētspējas paaugstināšanai un jauna pakalpojuma nodrošināšanai”

PROJEKTA NOSAUKUMS: “Iekārtu un instrumentu iegāde SIA “RWW” konkurētspējas paaugstināšanai un jauna pakalpojuma nodrošināšanai”

ĪSTENOTĀJS: SIA “RWW” (Rubenis Woodwork)

VIETA: “Stāķi 5B”, Stāķi, Stradu pagasts, Gulbenes novads

PROJEKTA FINANSĒJUMS: Kopējās izmaksas: 19 671,67 EUR, ELFLA publiskais finansējums: 13 770,17 EUR

PROJEKTA MĒRĶIS: Attīstīt SIA “RWW” materiāli tehnisko bāzi, lai veicinātu ražošanas efektivitāti, modernizētu ražošanas procesu un sekmētu uzņēmuma konkurētspēju, un piedāvātu jaunu pakalpojumu, kas rezultātā palielinātu uzņēmuma apgrozījumu un stiprinātu vietējo tūrisma nozari un ekonomiku.

PROJEKTA AKTIVITĀTES UN REZULTĀTI: Uzņēmums ir iegādājies kokgriešanas kaltu komplektus, lentas slīpmašīnu, CNC frēzēšanas darba galdu, CO2 lāzergravēšanas darba galdu, iededzināšanas aparātu komplektus kokam. Pateicoties projekta realizācijai, SIA RWW ir pilnveidojis esošo pakalpojumu – automatizēta produktu personalizēšana, kā arī izveidoti jauni piedāvājumi – automatizēta koka detaļu ražošana un kokapstrādes meistarklašu organizēšana.

SIA RWW īpašnieki – Alise un Arvis Rubeņi – ir izveidojuši mūsdienīgu un interesantu kokapstrādes darbnīcu, kurā ne tikai paši realizē savas idejas, bet ļauj arī citiem iepazīties ar koku. Alise un Arvis piedāvā kokapstrādes meistarklases, kurās interesentiem ir iespēja izveidot savu darījumu no koka. Meistarklases tiek organizētas gan pašu darbnīcā, gan citviet un tajās piedalās dažāda vecuma ļaudis. Alise un Arvis izgatavo interesantas attīstošas koka rotaļlietas maziem bērniem, kuras testē un izmēģina viņu mazais dēlēns Arvis. Arvja darbnīcā vecie koki iegūst jaunu veidolu. Piemēra, no veca sausa ozola zara tiek izgatavotas interesantas koka kājas solam,  vai,  no vecajiem rijas grīdas dēļiem top skaists spoguļa rāmis.

[apraksts PDF formāta] [uzzini par citiem Dižprojektiem 2019]

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS