LLF kopsapulcē ievēlēta jaunā padome

2019. gada 28. martā Aizkraukles rajona partnerības teritorijā Vecbebru tehnikumā norisinājās LLF kopsapulce. Biedri tika iepazīstināti ar 2018. gadā padarīto kā arī ar 2019. gadā plānotajām aktivitātēm.

Kopsapulces laikā tika ievēlēta arī jaunā padome- LLF spēka balsti nākamajiem diviem gadiem: Alīna Lukjanceva no Pierīgas partnerības, Ieva Birbele no biedrības “Darīsim paši!”, Gunta Abaja no Ziemeļkurzemes biznesa centra, Jogita Baune no Madonas novada fonda, Ieva Jātniece no Lauku partnerības “Sēlija”, Līga Kārkliņa no Vidzemes lauku partnerības “Brasla”, Santa Harjo-Ozoliņa no Alūksnes lauku parnerības un viens no LLF dibinātājiem- Valdis Kudiņš.

Pēc kopsapulces viesojamies pie Aizkraukles rajona partnerības LEADER projektu īstenotājiem. Apskatījām uzņēmuma “Ievas siers” ražotni, Kokneses tūrisma informācijas centru, ādas meistaru darbnīcas “Mazā kāpa” jaunās telpas un biedrības “Zaļais pulss” projektu, ieviešot inovatīvu ezera apgaismojumu, kas arī ticis nominēts konkursā Dižprojekts 2018.