Biedrība “Alūksnes lauku partnerība” Dižprojektam 2018 izvirza projektu “Kultūras dzīves un sabiedrisko aktivitāšu attīstība un dažādošana Alūksnes novadā, atbilstoši dabas un kultūras sniegtajām priekšrocībām”

PROJEKTA NOSAUKUMS: “Kultūras dzīves un sabiedrisko aktivitāšu attīstība un dažādošana Alūksnes novadā, atbilstoši dabas un kultūras sniegtajām priekšrocībām”
ĪSTENOTĀJS: Jurijs Marinovs
VIETA: Alūksne, Alūksnes novads
PROJEKTA VADĪTĀJS: Jurijs Marinovs
PROJEKTA ĪSTENOŠANAS LAIKS: 27.10.2016. – 16.12.2016.
PROJEKTA FINANSĒJUMS: kopējās izmaksas: 50 000.00 EUR, t.sk. 35 000.00 EUR publiskais finansējums 15 000.00 EUR līdzfinansējums
PROJEKTA APRAKSTS:
Projekta mērķis: Kļūt par vadošo savas nozares uzņēmēju Alūksnes novadā piedāvājot regulārus, kvalitatīvus un pieejamus pasākumu organizēšanas pakalpojumus gan vietējiem Alūksnes un Apes novada iedzīvotājiem, gan tuvāko kaimiņu novadu iedzīvotājiem.
Projekta aktivitātes: Projekta ietvaros Jurijs iegādājās speciālu, pārvietojamu (mobilu) skatuvi, attīstot savu pakalpojumu – pasākumu apskaņošana un apgaismošana. Skatuves konstrukcija ļauj to brīvi modelēt atbilstoši pasākuma vietai un apjomam, un ļauj tai piestiprināt jebkura veida apskaņošanas un apgaismošanas tehniku, kā arī multimedijus un ekrānus, tādejādi sniedzot iespējas izpildīt praktisku jebkura klienta vēlmi. Skatuvi iespējams izmantot lieliem un maziem pasākumiem, iekštelpās un brīvā dabā, ziemā un vasarā.
Jurijs divu gadu laikā ir veiksmīgi attīstījies un pieprasījums pēc viņa sniegtajiem pakalpojumiem ir audzis ne tikai apjomā, bet arī teritoriāli. Jurija pakalpojumi tiek pieprasīti ne tikai Alūksnes novadā, bet arī tuvākās un tālākās Latvijas vietās un pilsētās. Šajā laikā Jurijs ir turpinājis attīstīties un iegādājies skatuves gaismas aprīkojumu un vēl vienu skatuvi: skatuvi – piekabi.
Jurijs ir piemērs tam, kā darot savu sirds darbu un iegūstot tam vajadzīgos resursus, var veiksmīgi attīstīt saimniecisko darbību arī pierobežas reģionos. Galvenā Jurija priekšrocība ir augsta pakalpojuma kvalitāte, pakalpojuma mobilitāte un spēja pielāgoties visdažādākajiem pieprasījumiem.

Apraksts pdf formā ŠEIT!

Uzzini par citiem 2018. gada Dižprojektiem te: Dižprojekti 2018

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS: