Biedrība „No Salacas līdz Rūjai” Dižprojektam 2018 izvirza projektu “Logu un dizaina mēbeļu ražotnes izveide Burtnieku novadā”

PROJEKTA NOSAUKUMS: Logu un dizaina mēbeļu ražotnes izveide Burtnieku novadā

ĪSTENOTĀJS: SIA WoodHeart

VIETA:  Burtnieku nov., Rencēnu pag., “Annas”

PROJEKTA VADĪTĀJS:  Tālis Grinbergs

PROJEKTA ĪSTENOŠANAS LAIKS: 

PROJEKTA FINANSĒJUMS:kopējās izmaksas:49450.00EUR , ELFLA/EJZF publiskais finansējums  34743.94EUR  

PROJEKTA APRAKSTS:  

Gados jauno Burtnieku novada uzņēmēju Tāli Grīnbergu varam raksturot vienā vārdā- lietaskoks.  Viņa dibinātais un vadītais uzņēmums SIA “WOODHEART”  pagājušā gada aprīlī veiksmīgi realizēja pirmo LEADER projektu.  Jaunā uzņēmuma dzimšanas diena ir šā gada 7.februāris! Par uzņēmuma “nišas “ produktu tika izvēlēta   logu un dizaina mēbeļu ražošana. Uzņēmums  tika nosaukts “woodheart” – koka sirds. Tas raksturo uzņēmēja spēju saskatīt koka unikālo, dabas radīto skaistumu un pievienojot savu darbu, radošumu un prasmi , izgatavot vērtīgas lietas.  Lai uzņēmums varētu uzsākt ražošanu ar pietiekamu jaudu un konkurētspēju, tika nolemts startēt LEADER projektu konkursā. Iegūtais finansējums nodrošināja  jaunā uzņēmuma sekmīgu attīstību un iespēju sasniegt ambiciozus mērķus: uzņēmumā ražot kvalitatīvus un augstvērtīgus koksnes izstrādājumus gan eksportam, gan vietējam tirgum pēc individuāliem pasūtījumiem. Tika iegādāti darba galdi un precīzās kokapstrādes iekārtas. Šobrīd  tiek ražoti koka logi ar augstu siltumnoturību kā arī koka logi ar alumīnija uzlikām no ārpuses, bez tam uzņēmumā ražo dizaina mēbeles, kāpnes, ārdurvis, kā arī citi izstrādājumi pēc individuāliem pasūtījumiem. Šobrīd iekārtu noslodze ir 99 % un uzņēmumā strādā 13 cilvēki. Ir uzņemts temps attīstībai! Lai vairāk mums LIETASKOKU!

Projekta mērķis: Projekta mērķis ir iegādāties nepieciešamās kokapstrādes iekārtas, kas nepieciešamas, lai izveidotu kvalitatīvu koka logu un dizaina mēbeļu ražotni Burtnieku novadā, kā arī nodrošinātu jaunizveidotā uzņēmuma tālāku attīstību un radītu 5 jaunas darba vietas.

Projekta aktivitātes: Projekta ietvaros tika iegādātas šādas kokapstrādes iekārtas: taisnošanas ēvelmašīna Felder A941, biezumapstrādes ēvelmašīna Felder D951, universālā  ripzāģmašīna K 940S, frēzmašīna F900Z ar padeves mehānismu, kā arī logu frēžu komplekts un AF-14 skaidu nosūkšanas iekārta. Projektā iegādāto iekārtu ilgtspēja un uzturēšana tiek nodrošināta no uzņēmuma līdzekļiem, veicot nepieciešamos ieguldījumus iekārtu remontos un apkopēs.

Apraksts pdf formā  ŠEIT!

Uzzini par citiem 2018. gada Dižprojektiem te: Dižprojekti 2018

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS: