Biedrība “Stopiņu Salaspils Partnerība” Dižprojektam 2018 izvirza projektu “Mūzikas bungu ražošana”

PROJEKTA NOSAUKUMS:  “Mūzikas bungu ražošana”

ĪSTENOTĀJS:  SIA “Melany Drums”

VIETA:  Acones iela 16, Ulbroka, Stopiņu novads

PROJEKTA VADĪTĀJS:  Dace Bankova

PROJEKTA ĪSTENOŠANAS LAIKS:  11.08.2017. – 01.02.2018.

PROJEKTA FINANSĒJUMS:  kopējās izmaksas: 25 966.95  EUR , ELFLA publiskais finansējums  18 176.87 EUR  

PROJEKTA APRAKSTS:  

Projekta mērķis: jauna produkta – augstas kvalitātes masīvkoka mūzikas bungu ražošana. Bungu korpusi tiek ražoti no dažādām koku sugām, gan Latvijā sastopamām kā ābele, kļava, osis, ozols, gan pasaulē ekskluzīvām kā mahagonijs, meranti, wenge, jatoba, zebrano, kas katra veido savu unikālo skanējumu. Lai nogrieztu kvalitatīvu “Lietas koku”, tas ir jāgriež īstajā laikā. Tās ir dažas dienas gadā, kad ir īstā mēness fāze un koks ir ieņēmis savu īsto stāvokli griešanai. Pēc sentēvu metodēm griežot, koks neplaisā, nelokās un laika gaitā ir izmantojams augstvērtīga produkta izveidē. Katra bluķa korpusu dizains ir unikāls, kāds tas ir nācis no dabas. Tāpēc, tas tiek apstrādāts ar augstvērtīgām dabīgām eļļām, kas to pasargā no jebkādas apkārtējās vides ietekmes, nezaudējot unikālo koka rakstu.

“Mūsu ražotās vesela bluķa bungas ir unikāls produkts, jo katrs korpuss tiek radīts no viena vesela bluķa, bez kompresēšanas, liekšanas un bez līmes – tas ir augstākais kvalitātes punkts bungu ražošanas industrijā,” skaidro uzņēmuma vadītāja Dace Bankava.

Projekta rezultātā tiks radītas 3 jaunas darba vietas – vadītāja, ražošanas vadītājs un ražošanas palīgstrādnieks.

Projekta aktivitātes: lai sasniegtu projekta mērķi, tika iegādātas iekārtas (kombinētais darba galds ēvele, formātzāģis, frēzmašīna, CNC frēze, lentzāģis, stacionārais urbis, šaurlentas slīpmašīna un skaidu nosūcēji), veikta to uzstādīšana. Uzņēmuma mājaslapā https://melanydrums.com/ mūziķi var pasūtīt produktus – augstas kvalitātes bungas no dažādiem kokiem, kas piešķir katrai bungai savu unikālo skanējumu.

Apraksts pdf formā  ŠEIT!

Uzzini par citiem 2018. gada Dižprojektiem te: Dižprojekti 2018

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS: