Biedrība “Bauskas rajona lauku partnerība” Dižprojektam 2017 izvirza projektu “Amatniecības un kultūras centra ”Mazā muiža” ēkas pārbūve”

PROJEKTA NOSAUKUMS: Amatniecības un kultūras centra ”Mazā muiža” ēkas pārbūve

ĪSTENOTĀJS: Biedrība “Vēsturisko rekonstrukciju studija Rokoko”

VIETA:  “Mazā muiža”, Brunavas pag., Bauskas novads

PROJEKTA VADĪTĀJS:  Elīna Kuzņecova (Biedrības “Vēsturisko rekonstrukciju studijas “Rokoko”” valdes priekšsēdētāja, mob. +371 26534002, e-mail: elina@ceremonija.lv; www.ceremonija.lv )

PROJEKTA ĪSTENOŠANAS LAIKS:  2016.gada oktobris līdz 2017.gada novembris

PROJEKTA FINANSĒJUMS:  kopējās izmaksas: 88812.79  EUR , ELFLA publiskais finansējums  62168.95 EUR  

PROJEKTA APRAKSTS:  

Projekta mērķis: Projekta mērķis ir izveidot jaunu tūrisma objektu stratēģiski, ekonomiski izdevīgā partnerības teritorijā, tādējādi veicinot vietējās ekonomikas stiprināšanu un jaunas uzņēmējdarbības formas uzsākšanu, paaugstinot lauku teritoriju iedzīvotāju dzīves kvalitāti, kā arī paplašinot un pilnveidojot līdzšinējās darbības pakalpojumu pieejamību.

Projekta aktivitātes: Projekta ietvaros veikta ēkas daļas pārbūve, ēka aprīkota ar komunikācijām, lai izveidotu izstāžu zāli, tādējādi radot jaunu objektu ar daudzveidīgiem kultūrtūrisma pakalpojumiem, t.sk. vēsturiski precīzi atdarinātu tērpu un aksesuāru ekspozīcija, tērpu pielaikošana, tematiskās ekskursijas un pasākumi, meistarklases tērpu darbnīcā u.c. Ēkas izdevīgā atrašanās vieta pie starptautiskas maģistrāles “Via Baltica” (A7) Latvijas-Lietuvas pierobežā garantē to, ka ekspozīciju apmeklēs gan tūristu grupas, gan individuālie apmeklētāji, ģimenes no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas un citām valstīm. Šāda veida tūrisma piedāvājums un pakalpojums nav pieejams partnerības teritorijā.

Apraksts pdf formā ŠEIT.

Uzzini par citiem 2017. gada Dižprojektiem te: Dižprojekti 2017

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS: