Biedrība “Ludzas rajona partnerība” Dižprojektam 2017 izvirza projektu “Koka izstrādājumu rekonstrukcijas un restaurācijas darbnīcas izveidošana”

PROJEKTA NOSAUKUMS:  “Koka izstrādājumu rekonstrukcijas un restaurācijas darbnīcas izveidošana”

ĪSTENOTĀJS: BDR “Senpilsāta”

VIETA:  1.maija iela 15a, Ludza, Ludzas novads

PROJEKTA VADĪTĀJS:  Ēriks Kondrāts

PROJEKTA ĪSTENOŠANAS LAIKS:  2017.gada 15. marts

PROJEKTA FINANSĒJUMS:  kopējās izmaksas:  35172.98  EUR , ELFLA publiskais finansējums  28138.38 EUR  

PROJEKTA APRAKSTS: Biedrība „Senpilsāta” dibināta ar mērķi veicināt Latgales sadzīves tradīciju un arodu prasmju iedzīvināšanu mūsdienu sabiedrībā. Par projekta līdzekļiem iegādātiem darbgaldiem un instrumentiem, pēc fotogrāfijām, arheoloģiskiem materiāliem un mutiskām liecībām tiek veikta produktu (arhitektonisko elementu, sadzīves priekšmetu, mēbeļu, instrumentu) autentiska rekonstrukcija vai restaurācija. Tiek ražoti koka izstrādājumi: logi, durvis, krēsli u.c. Koksne tiek izmantota pilnībā – no atgriezumiem izgatavo virtuves dēlīšus, nazīšus, suvenīrus, ķeblīšus. Projekts ietver 2 darba vietu izveidošanu.

Projekta mērķis: Izveidot koka izstrādājumu rekonstrukcijas un restaurācijas darbnīcu, kura būs konkurētspējīga ar rūpnieciski ražotām līdzīga rakstura plastikāta precēm.

Projekta aktivitātes: Jaunu pamatlīdzekļu iegāde koka izstrādājumu rekonstrukcijas un restaurācijas darbnīcas izveidei: profesionāli kokapstrādes darba galdi, profesionāli kokapstrādes rokas instrumenti, stacionārā koksnes kalte, apkures krāsns.

Apraksts pdf formā ŠEIT.

Uzzini par citiem 2017. gada Dižprojektiem te: Dižprojekti 2017

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS: