Biedrība “Madonas novada fonds” Dižprojektam 2017 izvirza projektu “Alus nogatavināšanas tvertņu iegāde alus ražošanas attīstībai uzņēmumā”

PROJEKTA NOSAUKUMS: Alus nogatavināšanas tvertņu iegāde alus ražošanas attīstībai uzņēmumā.

ĪSTENOTĀJS: SIA DUCIMUS  

VIETA:  Cesvaine, Cesvaines novads

PROJEKTA VADĪTĀJS:  Ainārs Leimanis

PROJEKTA ĪSTENOŠANAS LAIKS:  2016. gads

PROJEKTA FINANSĒJUMS:  kopējās izmaksas: 43 400 EUR , ELFLA publiskais finansējums 26 040 EUR

PROJEKTA APRAKSTS:  LEADER projekts ir noslēdzošais posms jaunas ražotnes – alus darītavas izveidei. Alus cienītājiem tiek piedāvātas 3 šķirnes – gaišais “Augustiņš” un “Marta alus”, kā arī “Cesvaines tumšais alus”. Ekskluzīvi tiek ražotas arī divas amatnieku jeb “craft beer” alus šķirnes. Par kvalitāti un labo garšu liecina iespēja savu produkciju izplatīt Top! veikalu tīklā, Sky un Stockmann, bijusi izdevība ar sevi iepazīstināt arī “Circle K” degvielas uzpildes stacijās. Alus veiksmīgi prezentēts plašajā Baltijas alus festivālā “Latviabeerfest 2017”. Pieprasītas ir arī degustācijas un ekskursijas pa alus darītavu.

Projekta mērķis: Attīstīt alus darītavu, kurā tiks ražots alus pēc īstām senču tradīcijām – ar malku kurināmā krāsnī un alus raudzēšana notiks ozolkoka mucās.

Projekta aktivitātes: Papildus esošajām 12 iegādātas 13 jaunas mucas alus nogatavināšanai. Tagad alus darītava vienlaikus var nogatavināt 25 000 litrus alus.

Apraksts pdf formā ŠEIT.

Uzzini par citiem 2017. gada Dižprojektiem te: Dižprojekti 2017

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS: