Biedrība “Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība „Kaimiņi”” Dižprojektam 2017 izvirza projektu “Tirdzniecības piekabju un telšu iegāde”

PROJEKTA NOSAUKUMS: Tirdzniecības piekabju un telšu iegāde 

ĪSTENOTĀJS: Biedrība “Daugavpils novada uzņēmēju padome”

VIETA:  “Indiņi”, Kalkūnes pagasts, Daugavpils novads

PROJEKTA VADĪTĀJS:  Inese Jākabsone

PROJEKTA ĪSTENOŠANAS LAIKS:  01.11.2016. – 31.12.2016.

PROJEKTA FINANSĒJUMS:  kopējās izmaksas: 24 560.22 EUR , ELFLA publiskais finansējums  19 648.18 EUR  

PROJEKTA APRAKSTS:  

Projekta mērķis: iegādāties aprīkojumu ielu tirdzniecībai, tādējādi sakārtojot tirdzniecības vidi Daugavpils novada uzņēmējiem.

Projekta aktivitātes:

Daugavpils novada uzņēmēju padome īstenojusi projektu, kas pēc ilgāka laika posma ir aktivizējis vietējos uzņēmējus, sekmējot Daugavpils novada uzņēmēju, mājražotāju un amatnieku kopdarbību un sadarbību, un acīmredzami veicinājis uzņēmējdarbības attīstību Daugavpils novadā. Realizējot projektu, tika iegādātas 2 tirdzniecības piekabes ar saldējamo vitrīnu un ledusskapi, 18 teltis, 34 soli, 5 krēsli, 19 galdi. Piekabes ļāvušas organizēt sekmīgu tirdzniecību ar pārtikas precēm – gaļu, kūpinājumiem, zivīm, augļiem un dārzeņiem, savukārt teltis ar aprīkojumu nodrošinājušas labus apstākļus tirgotājiem, kuri piedāvā nepārtikas preces – keramiku, adījumus utt. Iegādātais inventārs ļauj tirgot savu produkciju kvalitatīvos apstākļos, kā arī vairo Daugavpils novada uzņēmēju popularitāti un prestižu.

Apraksts pdf formā  ŠEIT.

Uzzini par citiem 2017. gada Dižprojektiem te: Dižprojekti 2017

PROJEKTA FOTOGRĀFIJAS: