7. Latvijas kopienu spēles Druvienā

Norises laiks: 2014. gada 18. un 19. jūlijs

Norises vieta: Druviena, Gulbenes novads

Organizētājs: biedrība “Sateka” un “Pērļu zvejnieki”

Spēļu uzvarētājs: Līgatnes komanda “Laimīgie”

 

Spēles norisinājās 2014. gada 18. un 19. jūlijā Druvienā, Druvienas pagastā, Gulbenes novadā, ietverot gan komandu darbošanos vairāk kā 15 dažādās aktivitātēs uz zemes, gaisā un ūdenī, pārbaudot dalībnieku prāta spējas, atjautību un veiklību, Druvienas iepazīšanu un, protams, jaunu kontaktu veidošanu, pieredzes apmaiņu un kultūras aktualitātes.

15 komandu konkurencē uzvaru guva komanda “Laimīgie”  no Līgatnes, iegūstot ceļojošo Kopienu spēļu kausu, karogu un arī iespēju 2016. gadā organizēt 8. Latvijas Kopienu spēles. Otro vietu ieguva komanda “Jaunpils”, trešo vietu – “Balvu rajona partnerība”.

Organizatori bija parūpējušies par jautriem un ļoti daudzveidīgiem uzdevumiem, turklāt medaļas ieguva ne tikia pirmo trīs vietu ieguvēji, bet arī katra uzdevuma veiksmīgākie, kā rezultātā katra komanda atrada savu stipro pusi un saņēma medaļas un īpašās balvas.

Sirsnīgs paldies visiem organizatoriem, vietējiem iedzīvotājiem Druvienā un visiem, kas piedalījās spēlēs, kopā veidojot sirsnības un jautrības pilnu dienu!Vairāk informācijas par kopienu spēļu norisi nolikumā un programma šī raksta pielikumā!

 


Pielikumā arī ceļa norādes uz Druvienu!

 Sekojiet Kopienu spēļu aktualitātēm LLF mājas lapā.

 Kopienu spēļu norisi atbalsta iniciatīva “Pārmaiņu iespējas skolām”

 
Šī informācija ir sagatavota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu projekta ” Līdzdalīgas demokrātijas kultūras iedzīvināšana Latvijas lauku telpā Lauku Kopienu parlamenta darbības formātā” (2012.EEZ/DAP/MAC/098/1/NAC/012) ietvaros.
Programmu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

www.sif.lv    www.eeagrants.lv  www.eeagrants.org

Ceļa norādes uz Druvienu
7. Latvijas Kopienu spēļu programma
7. Latvijas Kopienu spēļu nolikums